Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AteJeeninga wint uitwedstrijd bij Enumatil.

terug naar overzicht

Dinsdag, 17 september 2019

Onder prachtige weersomstandigheden vertrokken we zaterdagmorgen 14 september om half 7 richting Enumatil voor de eerste uitwedstrijd en tevens de zevende wedstrijd voor de competitie. Door afwezigheid van een aantal vissers vanwege andere verplichtingen, waren we deze keer slechts met 7 deelnemers. Winnaar werd Ate Jeeninga uit Oosterwolde met 16 vissen en een totale lengte van 280 cm.

Er was deze ochtend geen wind en er stond geen stroming in het water van het Hoendiep. Voor sommigen was dit een slecht teken voor een goede vangst. Dat bleek aan het eind ook zo te zijn. Er werd wel vis gevangen, maar geen grote aantallen.
De visstekken waren prachtig. Ruim en door bossages van elkaar gescheiden en de oevers waren pas gemaaid.
Winnaar werd dus Ate Jeeninga uit Oosterwolde met 16 vissen en een totale lengte van 280 cm. De tweede prijs was voor John Hamstra uit Assen met 12 vissen en 264 cm, op de voet gevolgd door Roelof Bathoorn uit Roden met 11 vissen en 263 cm.
De grootste vis werd gevangen door Gerrit Hoogeveen. Hij ving een brasem van 52 cm.
De verdere uitslag:
4- Gerrit de Jong, Oosterwolde met 10 vissen en 180 cm
5- Gerrit Hoogeveen, Ravenswoud met 7 vissen en 172 cm
6- Geert Greveling, Assen met 3 vissen en 58 cm
7- Piet Woudman, Assen, geen maatse vis

Enkele foto's zijn te zien onder het "kopje" Foto's-Fotoalbums.